Labdarúgó Iskolabajnokság 2018/2019

A 2018/19-es tanévben is megrendezésre került a diákok körében rendkívül népszerű Kovács Imre emlékkupa, mely iskolánk házi labdarúgó bajnokságát jelenti.

A csapatok 5+1 es létszámmal léphettek pályára.

2018 szeptemberében a jelentkezett osztályok (csapatok) sorsolás után megkezdték az őszi bajnoki fordulókat, és indult meg a versengés az iskola vándorkupájáért. Rendkívül izgalmas és fordulatos meccsek után decemberben lezajlottak az őszi fordulók. A bajnokság felénél már látszott, hogy a 12C és a 13B osztály között óriási „versenyfutás zajlik” az első helyért.

A téli szünet után januárban indultak meg a tavaszi fordulók. A 2X10 perces meccsek ebben az időszakban is hoztak meglepetéseket. A végelszámolásban a 10E és a 9 D osztály is szeretett volna beleszólni, és a dobogóra felférni. Ennek megfelelően rendkívül sok gól született a meccsek alatt. Majd minden csapat a támadásra helyezte a hangsúlyt és nem a védekezésre. Így születhetett összesen majd 300 rúgott gól lejátszott mérkőzések alatt.